ZWROT I WYMIANA

ZWROT

WYMIANA

Nasz produkt nie spełnia Twoich oczekiwań? Źle się w nim czujesz? Nie pasuj do Ciebie? Możesz go zwrócić! Jak?
Wybrany przez Ciebie rozmiar jest nieodpowiedni? Czujesz, że drugi kolor pasowałby do Ciebie bardziej? Wymień towar na inny! Jak?
POWIADOM NAS
W pierwszej kolejności powiadom nas mailowo o chęci zwrotu lub wymiany towaru, pisząc na: hello@saltandpepper.pl
NOWE ZAMÓWIENIE: Złóż nowe zamówienie na produkt, który Cię interesuje. W polu na dodatkowe informacje dotyczące zamówienia wpisz „WYMIANA”.
PŁATNOŚĆ: Pamiętaj, aby wybrać opcję płatności „Przelew bankowy”, wtedy Twoje zamówienie wpadnie do nas jako nieopłacone. Koszty przesyłki i ewentualną różnicę w cenie wymienianego towaru ponosi Konsument, dlatego zrealizuj tylko ustaloną płatność na wskazany przez nas numer konta: ING BANK ŚLĄSKI - 95 1050 1025 1000 0090 3048 7889 / Kurier DPD 15zł lub InPost Paczkomaty 9 zł.
PAKOWANIE: Zapakuj towar w sposób chroniący go przed wszelkimi uszkodzeniami i zniszczeniem w trakcie transportu. Możesz wykorzystać opakowanie, które otrzymałeś od nas. Dołącz do paczki dowód zakupu (Faktura VAT) oraz formularz zwrotu – dokumenty otrzymałeś od nas w przesyłce.
Formularz zwrotu: dostępny jest też tutaj: FORMULARZ ZWROTU
Z uwagi na bezpieczeństwo przesyłki rekomendujemy odesłanie jej priorytetowym listem poleconym za potwierdzeniem odbioru lub przesyłką kurierską. Nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem (płatność przy odbiorze).

Gotową paczkę wyślij na adres:
SNP Fashion sp. z o.o. , ul. Odyńca 73 lokal 89, 02-644 Warszawa
ZWROT PŁATNOŚCI:
Po otrzymaniu przesyłki ze zwracanym produktem i zaakceptowaniu przez nas zwrotu należna suma za zamówienie oraz suma kosztów dostawy (najniższa dostępna w sklepie) zostaje zwrócona w przeciągu 14 dni od zaakceptowania zwrotu - forma zwrotu środków będzie taka sama jak forma dokonanej płatności.
NOWY PRODUKT:
Po otrzymaniu paczki z wymienianym produktem i zaakceptowaniu wymiany przez Saltandpepper,
w terminie do 14 dni nowy produkt zostanie do Ciebie z powrotem wysłany.


Ogólne zasady zwrotu i wymiany

Pamiętaj! Masz 14 dni na dokonanie zwrotu i wymiany od daty otrzymania przesyłki od Saltandpepper.
Zwrot i wymiana nie przysługuje w przypadku zamówień indywidualnych – stworzonych specjalnie na potrzeby Klienta.

Pamiętaj! Zwracany produkt nie może nosić śladów używania tj. korzystania przez Klienta z produktu w sposób wykraczający poza granice stwierdzenia jego charakteru, cech i funkcjonalności. Produkt musi być czysty, z oryginalnie wszytymi metkami, pozbawiony zapachu np. kremów, perfum.

Szczegółowe informacje i zasady zwrotu lub wymiany znajdziesz w REGULAMINIE.

Akceptuj

Ta witryna korzysta z plików cookie, które służą do personalizacji i optymalizują działanie naszego serwisu. Odwiedzanie naszych stron oznacza zgodę na ich wykorzystanie na zasadach określonych w Polityce Prywatności.