FORMA W DOBRYM STYLU

2018-04-01
dodany przez Saltandpepper.pl

Dziś sport to nie tylko zdrowie. Dziś sport to STYL! Kobiety coraz częściej zamieniają wysokie szpilki na trampki czy sneakersy i łączą je z eleganckimi częściami garderoby. Na siłownię lub fitness również nie zakładamy na siebie pierwszego t-shirte’a, który wpadnie nam w ręce,  a skrupulatnie dobieramy odpowiedni outfit będący nie tylko synonimem wygody, ale i najgorętszych trendów. Polscy projektanci nam w tym pomagają :) 

Zobacz wszstkie sportowe ubrania z naszego butiku - KLIKAJ

SP_BLOG_FORMA_W_DOBRYM_STYLU_1
Zobacz całą kolekcję BRAN - SPRAWDŹ 

SPECTRE EFEKT

2018-03-01
dodany przez Saltandpepper.pl

Piękna, niebezpieczna, stylowa - te trzy cechy określają wszystkie kobiety Agenta 007. Nie ważne czy mówimy o Paniach grających u boku Seana Connery’ego (1962-1971), Rogera Moore’a (1973-1985), Pierce’a Brosnana (1995-2002), czy obecnego Bonda - Daniela Craiga (2006-2015) - każda z nich zniewala urodą, ale także niepowtarzalnym stylem. Teraz Ty możesz wcielić się w rolę Femme Fatale i zdobyć nie tylko mężczyznę swoich marzeń, ale także licencje na dobry styl ;) Pomogą Ci w tym nasze inspiracje.

Zobacz cały lookbook 'SPECTRE' EFEKT - KLIKAJ

SP_BLOG_SPECTRE_EFEKT_1

POSTAW NA SPÓDNICĘ

2017-10-30
dodany przez Saltandpepper.pl

30 października obchodzimy Światowy Dzień Spódnicy, jednak każdego innego dnia roku nie powinnyśmy zapominać o tym ponadczasowym atrybucie kobiecej garderoby. Pozwólcie, aby w związku spodnie nosił Wasz facet (dosłownie i w przenośni ;)), a Wy wybierajcie częściej spódnice! Umowa stoi? ;) 

Zobacz wszystkie spódnice z naszego butiku - KLIKAJ  

SP_BLOG_SPODNICA_1

STREET STYLE FASHION WEEK

2017-08-30
dodany przez Saltandpepper.pl

Styl światowych ulic mody - Mediolan, Paryż, Londyn, Nowy Jork!

Zakończyły się najważniejsze pokazy mody w Mediolanie, Paryżu, Londynie, Nowym Jorku. My poza pokazami, śledziliśmy stylizacje redaktorek mody, blogerek, modelek, dziewczyn kochających modę. Zobacz jakie kolory rządziły światowymi stolicami mody w marcu 2016!

RÓŻ 

sp_rozmowa_kwalifikacyjna_blog_2

BOTKI VS. KOZAKI

2017-01-06
dodany przez Saltandpepper.pl

Botki czy kozaki? No właśnie! Które buty wybrać na jesień i zimę? Na co zwrócić uwagę? A przede wszystkim z czym je łączyć? Spokojnie, już wszystko tłumaczymy :) 

Zobacz wszystkie botki w naszym butiku - KLIKAJ 
SP_BLOG_BOTKI_VS_KOZAKI_1

 <<
1 2
>> 
Akceptuj

Ta witryna korzysta z plików cookie, które służą do personalizacji i optymalizują działanie naszego serwisu. Odwiedzanie naszych stron oznacza zgodę na ich wykorzystanie na zasadach określonych w Polityce Prywatności.