Doskonała obsługa klienta
2007 - rok powstania butiku
Kardigan Lovina alpaka fioletowy to wyjątkowy element garderoby, który łączy w sobie artystyczną lekkość, komfort codziennego noszenia i najwyższą jakość wykonania. Jego unikalna barwa przyciąga uwagę i wprowadza do stylizacji odrobinę tajemniczości, kobiecości i siły — to kolor, który nie potrzebuje dodatków, by robić wrażenie. Luźny krój tego kardiganu, bez zapięcia, sprawia, że pięknie układa się on na ciele, nie opinając sylwetki, ale subtelnie ją otulając. Sweter ten będzie więc idealnym wyborem zarówno do miejskich stylizacji z jeansami i botkami, jak i do eleganckich outfitów z sukienką i szpilkami. Bufiaste rękawy i miękko opadające linie nadają kardiganowi Lovina alpaka fioletowemu nonszalanckiego, lekko boho charakteru – idealnego na co dzień i na specjalne okazje. To, co czyni ten kardigan wyjątkowym, to jego skład i sposób wykonania. Włókno alpaki, z którego został stworzony, znane jest ze swojej lekkości, odporności na zmechacenie i niesamowitej miękkości. Nie drapie, nie przegrzewa, a jednocześnie zapewnia przyjemne ciepło i komfort noszenia o każdej porze roku. Kardigan Lovina alpaka fioletowy wykonany został ręcznie, w Polsce, z poszanowaniem tradycyjnych technik dziewiarskich oraz środowiska – bez zużycia prądu i generowania odpadów. To świadomy wybór dla kobiet, które chcą wyglądać pięknie i czuć się dobrze z tym, co noszą. Dodatkowo, kardigan ten można spersonalizować: zmienić kolor, długość, dodać kaptur lub kieszenie – tak, by był w 100% właścicielki. JAK..."DRUGA SKÓRA"!
rozmiar w cm | S/M | L/XL |
długość całkowita | 70 | 70 |
obwód w biuście | do 110 | powyżej 110 |
YOU by Tokarska to marka dla kobiet ceniących jednocześnie modę i wygodę, oferująca bogatą kolekcję dzianinowych swetrów, kardiganów, bluzek. Każda kolekcja marki wykonana jest z dzianin, tkanin i włóczek, które pochodzą od zaufanych polskich dostawców. Każde ubranie, które opuszcza warsztat projektantki jest pod pełną kontrolą. Marka działamy od 2010 r. Wszystkie produkty tworzone są w Polsce, w sercu Warmii, w zgodzie z zasadami fair trade i zero waste.
„Wtul się w najprzyjemniejsze swetry, które kiedykolwiek poznałaś. Dotknij! Poczuj! Odwzajemnimy się miękkością, delikatnością i miłością od pierwszego wejrzenia. Oprócz tego, że tworzymy nasze produkty z pasją , dbamy o każdy detal! Swetry są skrojone na Twoją miarę. A my dokładamy wszelkich starań byś poczuła tą miękkość i wyjątkowość na własnej skórze.” – mówi projektantka.