MONIKA SAXTON LUXURIOUS MILLINERY

MONIKA SAXTON LUXURIOUS MILLINERY – to polska marka oferująca wysokiej jakości nakrycia głowy. W kolekcji znajdziesz eleganckie, szykowne, klasyczne i niepowtarzalne fascynatory oraz inne nakrycia głowy. Oferta jest dedykowana kobietom ceniącym niebanalny wygląd oraz styl na wysokim poziomie.

„Produkowane w mojej pracowni fascynatory to nietuzinkowe dodatki do kreacji na szczególne okazje. Odpowiednio dobrane dodadzą uroku i charakteru każdej stylizacji, czy to na bardziej oficjalną, czy na rodzinną uroczystość. Ich niepowtarzalność i oryginalność sprawią, że każda z Pań poczuje się wyjątkowo. W zależności od upodobań mogą być wymowne, szalone lub delikatne i stonowane. W każdym przypadku będą fascynować, dodawać charakteru i stanowić uwieńczenie pięknego wyglądu.” – mówi projektantka.

Fascynatory MONIKA SAXTON LUXURIOUS MILLINERY są ręcznie wykonane w Polsce z ogromną dbałością o każdy najmniejszy szczegół.

Filtry

Akceptuj

Ta witryna korzysta z plików cookie, które służą do personalizacji i optymalizują działanie naszego serwisu. Odwiedzanie naszych stron oznacza zgodę na ich wykorzystanie na zasadach określonych w Polityce Prywatności.