Doskonała obsługa klienta
2007 - rok powstania butiku
Eleganckie i bardzo kobiece botki Olimpia Black. Uszyte są one ręcznie, więc perfekcyjnie, z najwyższej jakości, naturalnej skóry zamszowej. Wnętrza mają również wykonane w całości ze skóry naturalnej więc idealnie dopasowują się do stóp. Ich podeszwy zrobione są z przyjaznego dla środowiska i wygodnego w użytkowaniu tuniskóru. Zapinane są wewnątrz, na wygodne zamki. Wysokie, 6 centymetrowe, cienkie obcasy tych butów i ich podkreślone noski dodają im charakteru. Botki Olimpia Black wspaniale uzupełnią wiele stylizacji na różne, w tym bardzo wyjątkowe, okazje. POKAŻ PAZUR!
Rozmiar (EUR) | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 |
Długość wkładki (cm) | 24,8 | 25,4 | 26 | 26,6 | 27,2 | 27,8 | 28,4 | 29 |
FEJKIEL – marka założona w Krakowie w 2008 roku, powstała z myślą o kobietach ceniących wygodę i indywidualizm. Buty i torebki projektowane przez Małgorzatę Fejkiel wykonywane są ręcznie przez polskich cholewkarzy i szewców z najlepszych gatunków włoskich skór oraz starannie dobieranych podeszew i obcasów.
Projekty realizowane są w krótkich seriach lub na indywidualne zamówienie. Projektantka jest absolwentką Historii Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru w Krakowie. Doświadczenie zdobywała również w Sienie i Londynie, ucząc się od czołowych projektantów butów w Europie. Jej projekty łączą w sobie subtelne formy, doskonałe gatunkowo materiały oraz kunsztowne wykończenie.
W kolekcji znajdziemy przepiękne, wygodne baleriny w różnych kolorach, sztyblety i botki, kozaki i wygodne czółenka.